Konsylium24

Problemy kliniczne

Wszystkie posty

Posty z wybranej specjalizacji

Posty według kodów ICD-10

clinical_specialization

Edukacja podyplomowa lekarzy

Description - There are many variations of passages of Lorem Ipsum available, but the majority have suffered alteration in some form, by injected humour, or randomised words.

0 followers

Follow

Wszystkie postyarrow
Streszczenie
Cito
Pro Auctore
Newest Posts & Commentsarrow
Najnowsze posty i komentarze
Post Added Date
Data dodania komentarza
Tytuł posta
Liczba komentarzy
ICD-10 Codes You can describe the post with the ICD-10 code so that other doctors know what condition it concerns

0

comments_icon
Chciałabym się dowiedzieć od starszych i doświadczonych kolegów czy z rehabilitacji medycznej można utrzymać rodzinę ...

42

comments_icon
Zabawmy się :) Na jaką specjalizację nigdy w życiu byście się nie zdecydowali? I dlaczego?Ja w życiu nie chciałbym by...

298

comments_icon
Od grudnia rozpoczynam specjalizację z chirurgii ogólnej. W związku z tym mam pytanie: jakie są najlepsze podręczniki...

13

comments_icon
Amerykańscy naukowcy z Uniwersytetu w Wirginii stworzyli test, który pomaga stwierdzić do jakiej specjalizacji lekars...

68

comments_icon
Które kursy ALS i EPLS są lepsze , te organizowane przez MP w Krakowie, czy przez Wang w Karpaczu? czy w sumie to nie...

11

comments_icon
Proszę o podanie zestawu ćwiczeń/ pozycji książkowej opisującej ww zagadnienie-   przy wadach postawy- garbienie się,...

1

comments_icon
Witam, czy ktoś z konsyliarzy ukierunkowanych chirurgicznie posiada w swoich zbiorach i chciałby się nią podzielić ...

1

comments_icon
Witam, czy jest może jakaś strona na necie gdzie zamieszczone są testy z lat ubiegłych z egzaminu specjalizacyjnego?J...

2

comments_icon
Witam! Mam pytanie. Jak wygląda rozlicznie punktów edukacyjnych dla lekarza, który zdobył prawo wykonywania zawodu w ...

20

comments_icon