Konsylium24

Problemy kliniczne

Wszystkie posty

Posty z wybranej specjalizacji

Posty według kodów ICD-10

clinical_specialization

Dyskusje o konferencjach i szkoleniach

Description - There are many variations of passages of Lorem Ipsum available, but the majority have suffered alteration in some form, by injected humour, or randomised words.

0 followers

Follow

Wszystkie postyarrow
Streszczenie
Cito
Pro Auctore
Newest Posts & Commentsarrow
Najnowsze posty i komentarze
Post Added Date
Data dodania komentarza
Tytuł posta
Liczba komentarzy
ICD-10 Codes You can describe the post with the ICD-10 code so that other doctors know what condition it concerns

0

comments_icon
Które kursy ALS i EPLS są lepsze , te organizowane przez MP w Krakowie, czy przez Wang w Karpaczu? czy w sumie to nie...

11

comments_icon
Dokąd najlepiej udać się na kurs USG?Gdzie dobrze szkolą w tym zakresie?

56

comments_icon
Jak w tytule. Jestem rezydentem z interny i chcę pójść na kurs EKG po którym nareszcie będę umiał rzeczywiście je czy...

7

comments_icon
Bardzo proszę o polecenie dobrych kursów usg jamy brzusznej dla początkujących. najlepiej w okolicy Warszawy. z góry ...

14

comments_icon
Witam!!! Mam pytanko: gdzie organizują szkolenia w zakresie Holter-ekg?? Chciałabym pojechac na cos takiego, niedługo...

4

comments_icon
Czy ktos byl na szkoleniu Zaawansowane zabiegi reanimacyjne organizowanym przez IRM ? Jestem w przeddzien zaplace...

12

comments_icon
Może wiecie coś o fajnym kursie echo serca kwiecień - maj?

13

comments_icon
Witam serdecznie,Poszukuję informacji na temat dobrych i sprawdzonych kursów z ultrasonografii naczyń. Szczególnie za...

2

comments_icon
Witam kolegów! Jestem od dziś wśród Was z nieukrywaną radością.Na początek chcę poprosić o pomoc. Jestem anestezjolog...

2

comments_icon