Konsylium24

Problemy kliniczne

Wszystkie posty

Posty z wybranej specjalizacji

Posty według kodów ICD-10

clinical_specialization

Opinie o książkach i czasopismach

Description - There are many variations of passages of Lorem Ipsum available, but the majority have suffered alteration in some form, by injected humour, or randomised words.

0 followers

Follow

Wszystkie postyarrow
Streszczenie
Cito
Pro Auctore
Newest Posts & Commentsarrow
Najnowsze posty i komentarze
Post Added Date
Data dodania komentarza
Tytuł posta
Liczba komentarzy
Od grudnia rozpoczynam specjalizację z chirurgii ogólnej. W związku z tym mam pytanie: jakie są najlepsze podręczniki...

13

comments_icon
Proszę o podanie zestawu ćwiczeń/ pozycji książkowej opisującej ww zagadnienie-   przy wadach postawy- garbienie się,...

1

comments_icon
Witam, czy ktoś z konsyliarzy ukierunkowanych chirurgicznie posiada w swoich zbiorach i chciałby się nią podzielić ...

1

comments_icon
Podręcznik jest adresowany do studentów wydziałów lekarsko-dentystycznych oraz lekarzy dentystów pragnących pogłębić ...

1

comments_icon
Proszę o zasugerowanie ciekawej literatury na temat akupunktury interesuje mnie szczególnie obszar głowy i szyi      ...

14

comments_icon
Mój kumpel (lekarz) ostatnio powiedział, że myśli o założeniu wydawnictwa medycznego ,wydającego książki dla lekarzy....

8

comments_icon
Zwracam się z prośbą do osób w trakcie i po specjalizacji z rehabilitacji o polecenie podręczników niezbędnych do prz...

9

comments_icon
Jaką książkę do nauki echo- polecacia na początek?

12

comments_icon
Szczeklika wydanego przez MP znaja wszyscy, w tym roku kolejne wydanie tej ksiegii. Do walki z MP staneła Medical T...

44

comments_icon
Czy ktoś może polecić mi dobrą książkę z EKG HOLTER?

4

comments_icon