Konsylium24

Problemy kliniczne

Wszystkie posty

Posty z wybranej specjalizacji

Posty według kodów ICD-10

clinical_specialization

Gdzie skierować?

Description - There are many variations of passages of Lorem Ipsum available, but the majority have suffered alteration in some form, by injected humour, or randomised words.

0 followers

Follow

Wszystkie postyarrow
Streszczenie
Cito
Pro Auctore
Newest Posts & Commentsarrow
Najnowsze posty i komentarze
Post Added Date
Data dodania komentarza
Tytuł posta
Liczba komentarzy
Witam, jakiego okulistę dziecięcego polecilibyscie w Krakowie? Chodzi o zbadanie dna oka u 1,5 rocznego dziecka. POde...

5

comments_icon
Pacjentka 56 lat, po mastektomi w lipcu ub roku, chemii i radioterapii, od 5 lat bierze lorafen obecnie okolo 4 mg na...

8

comments_icon
Witam, czy ktoś może polecić mi dobrego ortopedę dziecięcego w Warszawie? Znajoma chciałaby skonsultować prywatnie sw...

2

comments_icon
Jeśli ktoś mógłby polecić dobrego specjalistę od niepłodności męskiej (w Warszawie i okolicach) - bardzo proszę o nam...

4

comments_icon
Moj wloski  przyjaciel, Francesco mieszka od roku w Warszawie. Kilka dni temu dopadla go depresja i chcialbym mu jako...

18

comments_icon
Nie mogę znaleźć odpowiedniej Poradni Naczyń Limfatycznych w małopolsce - pacjentka odbiła się od drzwi większości...

5

comments_icon
Mam pytanie do Was,czy wiecie kto w Trójmieście lub okolicach zajmuje profesjonalnie się leczeniem bezdechu sennego.Z...

1

comments_icon
Cześć,czy znacie PeOZet do którego może udać się pacjent, aby otrzymać urządzenie do całodobowego pomiaru RR? Mamy co...

3

comments_icon
Mam pacjenta z przewlekłym chlamydiowym zapaleniem prostaty, leczonego już nieskutecznie kilkoma antybiotykami (były ...

4

comments_icon
Mam 6-letnią pacjentkę z MPD(niedowład spastyczny kkd) i poszukuję dla niej fundacji,które mogłyby dofinansować lecze...

1

comments_icon