Konsylium24

Problemy kliniczne

Wszystkie posty

Posty z wybranej specjalizacji

Posty według kodów ICD-10

clinical_specialization

Co i gdzie kupić?

Description - There are many variations of passages of Lorem Ipsum available, but the majority have suffered alteration in some form, by injected humour, or randomised words.

0 followers

Follow

Wszystkie postyarrow
Streszczenie
Cito
Pro Auctore
Newest Posts & Commentsarrow
Najnowsze posty i komentarze
Post Added Date
Data dodania komentarza
Tytuł posta
Liczba komentarzy
Przeprowadziłam się niedawno z woj dolnośląskiego do zachodniopomorskiego.Wcześniej pracowałam w POZ na programie stw...

15

comments_icon
Witam,czy może mi ktoś poradzić,gdzie można kupić w miarę tanio,ale dobre lampy do fototerapii?Ile muszą mieć min luk...

1

comments_icon
Jakiego używacie stetoskopu?Ja mam Cardio Dual z głowicą Yavit i bardzo sobie go chwalę. Wcześniej używałam Rappaport...

41

comments_icon
czy któryś z doświadczonych kolegów/koleżanek mógłby udzielić mi paru wskazówek?

12

comments_icon
witam potrzebuje zakupic do swojej praktyki eter oraz azotan srebra? prosze o info gdzie moge kupić te rzeczy? hurtow...

21

comments_icon
Dostałam z Telekomuniakcji jako prezent przy przedłużeniu umowy FreeBird 35,0 i ... nie potrafię go włączyć :-( Czy m...

6

comments_icon
Witam.Czy ktoś z Was ma jakieś doświadczenie z oprogramowaniem pozwalającym rejestrować pacjentów przez internet?Może...

5

comments_icon
Witam czy ktoś posiada informacje gdzie taki zestaw można kupićPrzykład http://www.swistak.pl/a4401429,Maly-zestaw-ch...

5

comments_icon
Jakiej firmy polecacie i jaki ciśnieniomierz zegarowy ?

12

comments_icon
jaki jest najlepszy pulsoksymetr?

9

comments_icon