Konsylium24

Problemy kliniczne

Wszystkie posty

Posty z wybranej specjalizacji

Posty według kodów ICD-10

clinical_specialization

Zachowanie pacjentów

Description - There are many variations of passages of Lorem Ipsum available, but the majority have suffered alteration in some form, by injected humour, or randomised words.

0 followers

Follow

Wszystkie postyarrow
Streszczenie
Cito
Pro Auctore
Newest Posts & Commentsarrow
Najnowsze posty i komentarze
Post Added Date
Data dodania komentarza
Tytuł posta
Liczba komentarzy
Czy spotkaliście się bezpośrednio z agresją w czasie pracy lekarskiej?Często dyzuruje na SORZE, gdzie krzyki, wyzwisk...

49

comments_icon
Dziś przywieziony został pajacent znaleziony przez Policję na śmietniku, gdzie od dwóch dni raczył się napojami wysko...

23

comments_icon
Pomimo kilku lat pracy, budowania w sobie pozytywnego nastawienia do swiata i ludzi, dosc wysokiego stopnia tolerancj...

73

comments_icon
Czy zdarzają się wam pacjenci nieubezpieczeni, którzy usiłują wyłudzic porade?Na Śląsku jest to b. częste, ludkowie ...

24

comments_icon
Nie było dzisiaj, na ponad 20 badanych przed podjęciem pracy (kierowcy, budowlańcy, obsługa marketów - to co zwykle) ...

19

comments_icon
Dziś starszy, na oko kulturalny pan otworzył drzwi windy mojej pielęgniarce (obładowana była stosem kart z rejestra...

46

comments_icon
wlasnie lekarz IPO prosi mnie o przyjęcie chorego-poziom etanolu 3,9promila.Ma niedokrwistość Hb-6,6mg% MCV-75-bez ce...

19

comments_icon
nie umiem znaleźć odpowiedzi na pytanie: co można zrobić z pacjentem, który wciąż wymusza recepty na Clonazepam . Jed...

64

comments_icon
Znalazłam bardzo ciekawy artykuł na temat jak trudno jest czasami przekazać pacjentowi nasze zalecenia i jak wiele za...

7

comments_icon
Aż 51 proc. pytanych w sondażu GfK Polonia dla Rzeczpospolitej przyznaje, że nie zawsze przestrzega zaleceń lekarzy. ...

11

comments_icon