Konsylium24

Problemy kliniczne

Wszystkie posty

Posty z wybranej specjalizacji

Posty według kodów ICD-10

clinical_specialization

Lekarze menedżerowie

Description - There are many variations of passages of Lorem Ipsum available, but the majority have suffered alteration in some form, by injected humour, or randomised words.

0 followers

Follow

Wszystkie postyarrow
Streszczenie
Cito
Pro Auctore
Newest Posts & Commentsarrow
Najnowsze posty i komentarze
Post Added Date
Data dodania komentarza
Tytuł posta
Liczba komentarzy
Witam serdecznie!W zwiazku z tym iz wiekszosc zakladow pracy wymaga zatrudnienia na zasadach kontraktu (nie wszedzie ...

25

comments_icon
Do gabinetu potrzebne mi są dwie instrukcje: mycia rąk i sprzątania podłogi (...!)  Macie coś takiego? Skąd to ewentu...

8

comments_icon
Witam. Czy sądzicie że prywatyzacja poz z 1000 pacjentami może przyniesc na początek pieniądze, z których da się utrz...

27

comments_icon
Czy jeżeli zakładam praktykę lekarską wyłącznie w miejscu wezwania to jako nazwę firmy mogę dać Praktyka lekarska.......

20

comments_icon
Witam wszystkich.Czy ktoś wie ile czasu trwa mniej więcej otwarcie indywidualnej praktyki w miejscu wezwania (Kraków)...

7

comments_icon
Ciekawi mnie, jakich programów komputerowych używacie w swoich NZOZach, czy spełniają one Wasze oczekiwania, czy są ...

9

comments_icon
W PKO BP chcą mi podnieść opłaty od każdego przelewu przez internet do ok.8,-. Mam ich miesięcznie ponad 10 szt. Pona...

18

comments_icon
Witajcie,Chcę przejść na swoje. Mam działkę i przymierzam się do wybudowania domu, a w tym domu chciałbym część przez...

30

comments_icon
Pomóżcie,proszę.Chcę kupić lokal usługowy z przeznaczeniem na usługi medyczne. Oczywiście cena lokalu zawiera 22%VAT....

7

comments_icon
Jak wynika z lektury porannej prasy  TK uznal zwolnienie lekarzy z obowiazku posiadania kas fiskalny za niekonstytucyjne

52

comments_icon