Konsylium24

Problemy kliniczne

Wszystkie posty

Posty z wybranej specjalizacji

Posty według kodów ICD-10

clinical_specialization

Izby Lekarskie

Description - There are many variations of passages of Lorem Ipsum available, but the majority have suffered alteration in some form, by injected humour, or randomised words.

0 followers

Follow

Wszystkie postyarrow
Streszczenie
Cito
Pro Auctore
Newest Posts & Commentsarrow
Najnowsze posty i komentarze
Post Added Date
Data dodania komentarza
Tytuł posta
Liczba komentarzy
Czy zaległe składki na Izbę mogą nam naliczać wstecz bez ograniczeń od kiedy czy też jest jakieś przedawnienie np. ty...

21

comments_icon
Koleżanka powiedziała mi, że Izby rozdają spore pieniądze w postaci zapomóg, pożyczek, dofinansowań itp... Prawda li ...

5

comments_icon
Taki pomysł dyżurowy - może ktoś napisze coś mądrego.Co Wy na to, żeby wydawaniem prawa wykonywania zawodu zajmowała ...

38

comments_icon
W ostatniej Gazecie Lekarskiej (a w zasadzie w tym warszawskim dodatku Puls) była cała wielka wkładka z informacją gd...

25

comments_icon
Jeżeli mieszkam np w Gdyni i tu pracuję w filii pracodawcy, ale specjalizację mam otwartą w Warszawie i tu jest mój p...

9

comments_icon
Co Państwo myślą o tym co dzisiaj podały media ,że Rzecznik Praw Obywatelskich skierował do Trybunału Konstytucjnego ...

21

comments_icon
Od powstania obligatoryjnej Izby Lekarskiej, która nie była inicjatywą oddolną ja i wielu mioch kolegów mieliśmy nega...

17

comments_icon
WitamProszę powiedzcie mi jak to jest ze składkami na IL-  trzeba samemu je wpłacać czy automatycznie odciągają z wyp...

8

comments_icon