Konsylium24

Problemy kliniczne

Wszystkie posty

Posty z wybranej specjalizacji

Posty według kodów ICD-10

clinical_specialization

Relacje między lekarzami

Description - There are many variations of passages of Lorem Ipsum available, but the majority have suffered alteration in some form, by injected humour, or randomised words.

0 followers

Follow

Wszystkie postyarrow
Streszczenie
Cito
Pro Auctore
Newest Posts & Commentsarrow
Najnowsze posty i komentarze
Post Added Date
Data dodania komentarza
Tytuł posta
Liczba komentarzy
Mój kolega lekarz,będąc gdzieś w Polsce przejazdem trafił do szpitala z silnymi bólami.Mimo ,że nie uktywał na izbie ...

199

comments_icon
Przychodzi stomatolog do lekarza-nie czeka i nie płaci.Przychodzi lekarz do stomatologa czeka cierpliwie i placi.Kied...

65

comments_icon
Czy wiecie gdzie w Warszawie wykonuje badania USG dr Elwertowski?Potrzebuje aby pilnie dr wykonal mi USG ale niestety...

35

comments_icon
Co mogę  kupic lekarzowi w ramach ogromnej wdziecznosci za opieke nad moja mama?Czekam na rozsadne propozycje.Pozdrawiam

134

comments_icon
Nigdy nie wziąłem ani grosza za wizytę od koleżanek lekarek i lekarskich rodzin. Sam jestem zdrowy, więc nie chodzę...

27

comments_icon
Kilkanaście dni temu byłem u Was z moim dzieckiem na kontrolnym badaniu słuchu. Trochę byłem zaskoczony, że końcówki ...

27

comments_icon
Witam 3 dni temu moja Mama( 88 letnia lekarka- dyplom 1948 ) , pokazała mi zmianę na skórze.Zdecydowałam ,że trzeba  ...

80

comments_icon
W ostatnim okresie byłam pacjentem i mam wrażenie,że w relacjach pacjent- lekarz nie było najlepiej.Czy Wasze doświad...

15

comments_icon
Kiedyś przeczytałam artykuł na ten temat w Gazecie Lekarskiej.Ciekawa jestem waszych opinii na ten temat.Jak zostaliś...

18

comments_icon