W którym miejscu zakładacie dren do jamy opłucnej w odmie samoistnej?
27
Chirurgia klatki piersiowejChirurgia klatki piersiowejChirurgia klatki piersiowejChirurgia ogólnaChirurgia ogólnaChirurgia ogólnaChoroby płucChoroby płucChoroby płuc
Problem kliniczny
Moi strasi koledzy zakładają w II przestrzeni między
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 27 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.