Reklama

public-sidebar-top

Dołącz do społeczności lekarzy

Zadawaj pytania, dziel się wiedzą i rozwijaj swoją karierę medyczną

Reklama

public-sidebar-middle

80-letni chory, ból w półpaścu

23 września 2008
3
Anestezjologia i intensywna terapiaAnestezjologia i intensywna terapiaAnestezjologia i intensywna terapiaAnestezjologia i intensywna terapiaAnestezjologia i intensywna terapiaAnestezjologia i intensywna terapiaAnestezjologia i intensywna terapiaAnestezjologia i intensywna terapiaAnestezjologia i intensywna terapiaAnestezjologia i intensywna terapiaChoroby wewnętrzneChoroby wewnętrzneChoroby wewnętrzneChoroby wewnętrzneChoroby wewnętrzneChoroby wewnętrzneChoroby wewnętrzneChoroby wewnętrzneChoroby wewnętrzneChoroby wewnętrzneMedycyna rodzinnaMedycyna rodzinnaMedycyna rodzinnaMedycyna rodzinnaMedycyna rodzinnaMedycyna rodzinnaMedycyna rodzinnaMedycyna rodzinnaMedycyna rodzinnaMedycyna rodzinna
Problem kliniczny
Czym byście leczyli ból w
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Dostęp do treści serwisu tylko dla zalogowanych lekarzy

Zarejestruj się za darmo, aby uzyskać pełny dostęp do treści medycznych, dyskusji i społeczności specjalistów

Dołącz do społeczności ponad 50,000 lekarzy

Ten post ma 3 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.