Czy chodzicie do pracy w jeansach?
199
http://www.esculap.pl/forum_bezsennosci/aktualnosc/magiczne_slowo_prosze/id,5dbe9718195050cfd977485cb0a2c637/ Co sadzicie o standardach ubioru naszych kolegów. Pracowałam trochę w UK i tam lekarz zawsze był w garniturze albo przynajmniej w koszuli z krawatem, jeansy i buty sportowe były niedopuszczalne. U kobiet ubra
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 199 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.