Czy zdarzy się cud??

86
No właśnie,czy jest choćby najmniejsza szansa,że zdarzy się cud i coś sprawi,że nasze środowisko stanie się spójne??? Jak dotychczas walczymy ze sobą na wszystkich mozliwych frontach:szpitalni z lecznictwem otwartym,specjaliści z rodzinnymi,NFZ-owi z prywatnymi,samotnicy z tymi z sieciówek,kliniczni z tymi z oddziałów rejonowych.Nawet status społeczny naszych pacjentów dzieli nas na kilka grup...Co gorsza,ta walka tylko po części jest wynikiem wrednych działań NFZ,rz
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 86 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.