No i co z tą petycją do prezesa Naczelnej Izby Lekarskiej ?

4
Od czegoś trzeba zacząć.Znakomita większość z nas diagnozuje i leczy pacjentów według obowiązujących w medycynie zasad.Pojawia się ktoś,kto chce nas karać finansowo, bo nie ponumerowaliśmy stron w dokumentacji medycznej lub że z braku czasu,nie wpisaliśmy pojedyńczego leku do "papierów".(Ja
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 4 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.