Czy jest metoda , która zmusiłby NFZ do zmiany sposobu rozliczania w Poradni Neurologicznej na korzystniejszy?
15
Od czasu wprowadzenia zmian w rozliczaniu w AOS to mało tego, że zarabiam mniej ( to jest tyle co przed laty, kiedy mówiono, że lekarze mało zarabiają - obecnie pojawiają się artykuły w prasie ,że lekarze
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 15 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.