Czy coś sie zmieniło w psychiatrii?

17
Dzisiaj byłam na wykładzie zorganizowanym w ramach Dnia Jedności (czy solidarności-o to chodziło) z osobami chorymi psychicznie, i na tym wykładzie dowiedziałam się,ze: de facto nie ma osób chorych psychicznie, a jeżeli są -to jest ich mało i nieprawda, w ogóle są zdrowi, choroba jest jedynie epizodem w ich życiu diagnoza choroby psychicznej jest często nadużywa
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 17 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.