piszcie o wnioskach nfz z kontroli
132
Do wszystkich, którzy zapłacili "kary"------jak to umotywował NFZ? piszcie!!! Za co płaciliście ---za brak stron? jakieś skróty niezrozumiałe dla NFZ? Za brak wpisu "
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 132 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.