piszcie o wnioskach nfz z kontroli

132

Do wszystkich, którzy zapłacili "kary"------jak to umotywował NFZ? piszcie!!! Za co płaciliście ---za brak stron? jakieś skróty niezrozumiałe dla NFZ? Za brak wpisu "

Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 132 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.