trza zdawać LEP u NFZeta

10
w takim razie skoro bledem merytorycznym lekarskim [oraz administracyjnym] ma sie zajac NFZ oraz MZ, to wszyscy powinnismy zdac certyfikat prawa wykonywania zawodu w Rzeczpospolitej u nfzeta. a co na to uniwersytety medyczne? bo ja tego nie rozumiem. ktos pobiera za Lepy kase ale okazuje si
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 10 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.