Nie podpisać od 01.07.2012. umowy z NFZ i... udawać Greka ?
2
Wielu lekarzy obawia sie konsekwencji pisania recept na 100% po niepodpisaniu umowy z NFZ.I słusznie.
Nie wyobrażam sobie również pisania leków na 100 % wszystkim moim pacjen
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 2 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.