To do jakiego protestu mam się dołączyć od teraz lub od 01.01.2012 r., jeżeli nie muszę podpisywać umowy z NFZ na refundację leków ?
12
W liście do Prezesa Naczelnej Izby Lekarskiej wzywamy do niepodpisywania umów z NFZ-em od 01.07.2012 r.
Dotyczy to jednak lekarzy ,którzy przyjmują prywatnych pacje
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 12 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.