co jeszcze zrobić z ust. refundacyjną

20
Od pewnego czasu na K24 "bijemy pianę" ale konstruktywnych pomysłów na wyślizganie się z tego bubla nie przybywa... Urodziła się Petycja, chyba pora zrobić z niej użytek. ale czy zamiast dalej "nakręcać się" w zamkniętym gronie forum nie wykorzystać e
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 20 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.