pisz tam!!!!

17
wlasnie do bardzo wielu konsyliowiczow poszedl mail o tresci: piszcie tam: "Państwo w Państwie" zgłoś swój problem: pwp@pb.pl oraz panstwowpanstwie@polsat.com.pl masz kłopoty z panstwowym lub samorzadowym urzędem
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 17 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.