pisz tam!!!!
17
wlasnie do bardzo wielu konsyliowiczow poszedl mail o tresci:
piszcie tam: "Państwo w Państwie" zgłoś swój problem: pwp@pb.pl oraz
panstwowpanstwie@polsat.com.pl
masz kłopoty z panstwowym lub samorzadowym urzędem
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 17 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.