"bez przesady z tą refundacją! wielka rzecz -sprawdzić ubezpieczenie"

36
Rozmawiałam wczoraj w pracy przez chwilę ze starszymi koleżankami o planowanej ustawie refundacyjnej i dochodzę do wniosku, że być może poparcie (nie tylko lekarskie, ale ogólnospołeczne)dla naszej akcji jest małe, bo niewielu orientuje się w czym rzecz. Wg kolezanek, nie należy robić z igły wideł, b
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 36 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.