Świat według Krupy
114
"Czytając posty koleżanek i kolegów mam wrażenie ,że zachodzi pewne nie zrozumienie istoty sprawy.Jeszcze bardziej zamydla się ona w związku z wypowiedziami naszych przedstawicieli z IL.Może należało by zacząć od pytania, czy chcecie za swoje usługi dostawać większe a może nawet godne pieniądze? Jeżeli tak , to zdajemy sobie sprawę ,że ilość pieniędzy w worku NFZ jest ściśle określona.Wiemy ,że przeznaczane są na wykup usług medycznych, organizacji systemy(NFZ) etc. ale wiele tych funduszy przeznaczane jest na refundację leków.Ile? No właśnie, statystycznie dużo więcej niż w innych podobnych krajach. Dlaczego? To już my wiemy.Wstyd ale tak jest.Pytania na zjazdach z jakiej firmy masz opłacone nie należy do rzadkości tylko
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 114 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.