Nasi okupanci...

39
...za tytułem książki z lat 30. Doktora Tadeusza Żeleńskiego-Boy'a. Tyle, że nie dotyczy to KK, lecz rządu, nrlu, nilu oraz ilów (piszę celowo małymi literami!)...Bo to co te instytucje z nami wyprawiają woła o pomstę do nieba...Nie wiem, może się mylę, lecz takiego "mania w doopie" lekarzy chyba nawet za PRLu nie było:-( Jakiś Paszkiewicz (kto to jest i gdzie się taki ulung?!) co i rusz, z cz
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 39 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.