Maciej Jędrzejewski napisał w sprawie dalszej strategii.

36
Dziś (piątek) miało obradować Prezydium NRL nad stanowiskiem Konwentu. Jakie są efekty jeszcze nie wiem, ale zapewne niedługo się dowiemy. Myślę że sytucaja powinna wyglądać w następujący sposób: - do 31.12.2011 akcja medialna, dalsza integracja środowiska, formalne ogłoszenie porzez NRL bojkotu recept refundowanych od 1.07.2012 - od 1.01.2012 do 30.06.2012 r forma strajku włoskiego prowadzona przez lekarzy ubez. zdrowotnego: dokładne sprawdzanie daty RMUA (większość jest nieaktualnych), dokładne wymaganie zaświadczeń od specjalisów przez POZ, wystawianie najmnieszych ilości leków refundowanych itp. - od 1.07.2012 bojkot ( zarówno recept refundowanych przez LUZ jak i umów przez praktyki) W międzyczasie NRL podejmuje rozmowy z rządem na temat nowych zasad refundacji ze
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 36 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.