Jak to z Peselem było

5
Pamiętacie jak wprowadzano PESEL na recepty,miało to uszczelnić i weryfikować uprawnienia do leków refundowanych .miało to uszczelnić system przed oszustwami.Minęło kilka lat i dalej szaleństwa,niekompe
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 5 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.