Jednością silni, rozumni szałem...
93
Zgodnie z obowiązującym prawem, jesteśmy JEDYNĄ grupą zawodową, uprawnioną do udzielania świadczeń medycznych w zakresie leczenia, orzekania itp.
Bez NAS NFZ nie żyje!!!! Uświadommy sobie to w końcu, przestańmy trząść gaciami i spełniać każdą wydumaną i oderwaną od rzeczywistosci zachciankę "płatnika".
Dl
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 93 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.