Strajk włoski

47
Powoli dojrzewa kształt protestu związanego z ustawa refundacyjną. Myślę że powinien mieć on następujący przebieg: 1. od 1.01.2012 "strajk włoski" zarówno lekarzy ubezpieczenia zdrowotnego jak i prywatnych praktyk, polegający m.in. na szczegółowym sprawdzaniu uprawnień pacjentów 2. od 1.07.2012 wystawianie recept na 100% przez prywatne praktyki (po wygaśnięciu starych umów z NFZ w dniu 30.06.2012 i niepodpisaniu nowych) 3. opcjonalnie od 1.07.2012 wystawianie recept na 100% przez lekarzy ubezpieczenia zdrowotnego, po wcześniejszej pisemnej rezygnacji z uprawnień do wystawiania recept (w sposób skoordynowany) Działania te mają na celu zmianę zasad refundacji i wyłączenie lekarzy z proce
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 47 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.