Kto opowie się po stronie lekarzy zatrudnionych w oparciu o umowę o pracę?

5

Przeprowadzany przez konsylium24.pl protest dotyczy lekarzy pracujących prywatnie. W/w lekarze mogą na efekty protestu poczekać do 30.06.2012 r. Nas lekarzy,zatrudnionych na podstawie umowy o pracę, restrykcje ze strony ustawy refundacyjnej dopadną już od 01.01.2012 r, Najlepiej byłoby odstąpić od sprawdzania dokumentów uprawniających do refundacji. Jeżeli jednak będzie trzeba,to proponuję oświadczenie dla pacjentów:

Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 5 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.