Dlaczego ja????
58
Dlaczego? Czemu właśnie na mnie padło?
Jakim to zrządzeniem losu tak się stało? Dlaczego?
Ja, zwykły szary lekarz dostąpiłam nagle nieoczekiwanego i absurdalnego zaszczytu decydowania o refundacji?
Tak decydowania, bo przecież będę pono
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 58 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.