Dlaczego ja????

58
Dlaczego? Czemu właśnie na mnie padło? Jakim to zrządzeniem losu tak się stało? Dlaczego? Ja, zwykły szary lekarz dostąpiłam nagle nieoczekiwanego i absurdalnego zaszczytu decydowania o refundacji? Tak decydowania, bo przecież będę pono
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 58 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.