OŚWIADCZENIE PRASOWE K24

160

Wiem, że jest mnogość wątków, ale postanowiłam, że nie ma co utyskiwać w zamkniętym gronie, tylko trzeba sprawę nagłośnić. Proponuję napisanie oficjalnego oświadczenia do mediów i rozesłanie gdzie się da. Coś w tym rodzaju: Oświadczamy, że w żaden sposób nie identyfikujemy się z porozumieniem jakie rzekomo w naszym imieniu zawarł Prezes Naczelnej Rady Lekarskiej, Maciej Hamankiewicz. Postawa Pezesa NRL w tych negocjacjach dyskredytuje go jako reprezentanta środowiska lekarzy, a porozumienie zawarte w dniu 26.10.2011 pomiędzy MZ,

Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 160 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.