List otwarty do Prezesa Hamankiewicza

27
W związku z wczorajszym bardzo niefortunnym porozumieniem pomiędzy NIL, MZ i NFZ proponuję skierowanie listu otwartego do Prezesa Hamankiewicza. Sprawa jest pilna, więc proponuję aby administrator zamieścił list w wersji do udzielania poparcia przez kliknięcie. Po 1 dobie list powinien byc wysłany wraz z podpisami. Nasza szybka reakcja będzie świadczyć o nastrojach w srodowisku. List otwarty do Prezesa Naczelnej Rady Lekarskiej
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 27 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.