Refundustawa - gdzie jesteśmy, dokąd zmierzamy?
OPo porannym przeglądzie prasy mam wrażenie, że media przyjęły za dobra monetę "porozumienie i trójprzymierze" MZ, NIL, NFZ.Artykuły są w tonacji uff..co za ulga, lekarze nie będą nam utrudniać konsumpcji leków. Jedyny rozsądny głos jaki na obecnym etapie znajduję w prasie to http://www.polityka.pl/kraj/opinie/1520716,1,znow-problem-z-lekami-refundowanymi.read Pojawiły się na forum ponownie głosy o wynajęciu kancelarii adwokackiej - powiem po raz kolejny - nie widzę sensu. Dlaczego? dlatego, że big pharma i aptekarze mieli wynajętych bardzo dobrych prawników, słali dziesiątki komunikatów do mediów ( dostawałam wszystkie z mailingu prasowego), ale nic nie zdziałali bo ciągle mękolili jakie to prawo jest naruszone. Rządu to nie wzrusza, że jest prawo naruszane, bo tak m
Ten post ma 198 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.