Podzielmy odpowiedzialność za publiczne pieniądze sprawiedliwie pomiędzy: lekarzy, pacjentów i instytucje państwowe-NFZ,ZUS.

4

Jeżeli dojdzie do tego,że będziemy musieli sprawdzać dokumenty ubezpieczenia od 01.01.2012 r, to dlaczego tylko my i pacjenci mają mieć problem z dokumentami ubezpieczeniowymi. Wiele z nich jest zupełnie niewiarygodnych ( poza legitymacją emeryta i rencisty ) i wymaga potwierdzenia przez ZUS i NFZ. Dopuszc

Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 4 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.