No to teraz mamy tak:

61
Szanowni Koledzy! Widać że duch w narodzie nie ginie i że nie zniechęciły nas ostatnie chaotyczne manewry biurokratesa (Airin, za to przejdziesz do historii:)), który usiłował zamieść nas pod dywan:). Mamy wiele fajnych pomysłów, a najbardziej może cieszyć nasza medialna inwazja poza forum. Myślę, że każdy z nas powinien wspomóc nasz miejscowy TASS:) wszystkim czym posiadamy. Sądzę też, że powinniśmy tez lepiej popracować wśród naszych własnych sąsiadów. Wszyscy lekarze wokół nas powinni poznać zagrożenia i przynajmniej je dobrze przemysleć. Najlepiej twórzmy lokalne "grupy nierefundowania". Pozwólcie jednak, że ja ze swojej strony spróbuję dalej pociągnąć wątek izbowy. Nadal twierdzę, że przeciągając na nasza stronę Izby Lekarskie możemy mieć szansę na najbardziej namacalne efekty naszy
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 61 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.