Ustawa o refundacji leków - sonda
22
Od wielu dni obserwujeę na forum toczące się dyskusje nt. ustawy refundacyjnej. Wnioski są jednoznaczne: ustawa jest zła , niesprawiedliwa, wręcz chamska, czy
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 22 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.