Odezwa Okrągłostołowa - wersja do wysłania

5
Szanowni Koledzy To jest, mam nadzieję, ostateczna wersja naszej Odezwy o zwołanie Lekarskiego Okrągłego Stołu. Pełną dyskusję dotyczącą tego projektu znajdziecie tutaj: http://konsylium24.pl/show/przegladaj_posty/wazne_dla_mnie/29701/zwolujemy-okragly-stol-lekarzy-.html Przedyskutowaliśmy zdaje się dość gruntownie okoliczności oraz szanse realizacji tego zamysłu i ustaliliśmy, że Odezwa zostanie wysłana do głównych naszych lekarskich aktywnych środowisk z OZZL, PZ i wszystkich Okręgowymi Izbami Lekarskimi na czele. Ma to być więc projekt ogólnolekarski, który z naszej strony będzie sygnowany przez Grupę Inicjatywną Petycji Antyrefundacyjnej Konsylium 24. Legit
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 5 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.