Kiedy zakończyć zbieranie podpisów pod petycją?

16
Dynamika poparcia dla petycji w ostatnich dniach mocno zmalała. Dobrze byłoby "dociągnąć" liczbę poparć do 10 000 i zakończyć. Czy wiadomo ile podpisów wpłynęło w formie papierowej? Może już przekroczyliśmy tę magiczną granicę. Wydaje mi się że petycję należy przekazać na zwołanej na 2.XII nadzwyczajnej NRL poświęconej wyłącznie ustawie refundacyjnej http://www.nil.org.pl/aktualnosci/refundacja-nadzwyczajna-nrl . Pro
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 16 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.