Lekarska Racja Stanu
57
Szanowni Koledzy
Generalnie jesteśmy spokojnym narodkiem, który chce robić swoje i nie pakować się w politykę. Okazuje się jednak coraz bardziej, że tak się nie da. To polityka wlazła nam na nasze podwórko, ryjąc swoim mało wyrafinowanym ryjem wzdłuż i na skos naszego leczniczego pola.
Przedyskutowaliśmy już tu na Forum wielokrotnie wiele problemów, które w tym systemie tłamszą nas i utrudniają nam działanie; zmuszają do nadludzkiego wysiłu, obciążają nieistotnymi zadaniami, paraliżują w działaniach. Czynią nasze relacje międzyludzkie z pacjentami, innymi lekarzami, resztą białego personelu coraz trudniejszymi... Jest więc tego dużo.
Matka natura zesłała nam jednak ostatnio światełko w tunelu;). Okazję, byśmy wyrazili nasze zdanie na temat kluczowych problemów jakie stoją przed naszym lekarskim stanem w najbliższej przyszłości. 2.12 planowane jest w
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 57 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.