Recepty na 100% - BŁĄD!!!!!!!!!

124
Szanowni Konsyliowicze, po głębokim namyśle (praca fizyczna sprzyja) doszłam do wniosku, że pisanie recept z oznakowaniem 100% w rubryce odpłatność - jest powaznym błędem. W tym momencie stajemy się osobami, określającymi odpłatność na
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 124 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.