Refundacja leków - strona informacyjna protestu lekarzy
Przygotowuję ogólnodostępną stronę informacyjną protestu lekarzy przeciwko refundacji, chciałbym ją uruchomić jeszcze przed konferencją 2.12. Trzeba wyjaśnić wątpliwości, przekonać niezdecydowanych lekarzy, pokazać materiały dziennikarzom. Tutaj nie mają dostępu. Jakie materiały powinny się tam znaleźć? Proszę o umieszczanie materiałów w tym poście. Jak tylko wstępny projekt będzie gotowy umieszczę link. Wstępny artykuł byłby taki, proszę o uwagi. Dlaczego lekarze protestują? Rolą lekarza jest udzielanie pomocy chorym, a nie decydowanie o refundacji leków. Sprzeciwiamy się przerzucaniu odpowiedzialności za refundację z ubezpieczyciela na lekarzy i obarczaniu nas dodatkowymi, urzędniczymi obowiązkami. Chcemy przejrzystego systemu opieki zdrowotnej, w którym lekarz będzie wyłączony z procesu weryfikacji ubezpieczenia pacjenta. 1. Na lekarzy zostały nałożone obowiązki biurokratyczne, których wykonanie spowoduje, że w czasie porady będzie spraw
Ten post ma 34 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.