Jeszcze o refundacji - tym razem informacja dla pacjentów

11
Co sądzicie Koledzy o takim tekście odtwarzanym ciepłym głosem z magnetofonu w poczekalni. Mili Państwo. Od 1 stycznia obowiązuje nas wszystkich ustawa refundacyjna, dotycząca kwestii odpłatności za leki. Nakłada ona na nas lekarzy- pod groźbą kary 8 lat więzienia - obowiązek sprawdzenia Państwa ubezpieczenia. Ponadto zmusza nas do zakwalifikowania Państwa do jednego z 16 kodów ubezpieczenia. Do tego na każ
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 11 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.