nie ma prawnych podstaw do zakazu wypisywanie lekow na P
20
Wgryzlam sie w ustawy i co widze? Ze formalnie nie ma podstaw, aby
- lekarzowi zabronic wypisywanie lekow na P jesli prawidlowo rozpoznal chorobe i uzasadnil jej rozpoznanie (np. astma, cukrzyca, alergia u dziecka, depresja); nigdzie nie ma informacji, ze lekarz POZ MUSI miec zaswiadczenie od specjalisty z danej dzialki, aby taki preprat pisac z P,
-na razie nigdzie nie jest napisa
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 20 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.