2.12.11 - w obronie naszych praw- WAŻNE i pilne!!!
41
Chcę Was poinformować, że będę jednym z reprezentantów konsylium na obradach NRL w Warszawie 2.12.11. Szkoda mi czasu na bicie piany w trakcie obrad. Dlatego zaczęłam się zastanawiać, co realnie możemy zrobić.
Propozycja 1
Korzystając z Ustawy o Izbach Lekarskich art. 5 punkt 14 i art. 9 punkt 3 ustęp b i c, poddać pod głosowanie projekt uchwały obligującej Prezydium NRL do zorganizowania i przeprowadzenia od 1.01.2012r bojkotu recept refundowanych. Zgodnie z art.8 punkt 3 wszyscy członkowie Izby zobowiązani są stosować się do uchwał Izby.
Prawo, które wchodzi w życie 1.01 nakłada na lekarzy absurdalne obowiązki. Na żadnym etapie głos środowiska lekarskiego nie był uwzględniany. Bezczelnie z nas so
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 41 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.