Gazeta Lekarska - WYDANIE SPECJALNE ??
162
wJak już pisałam w innych postach (powtórzę) - jestem zdania, że Gazeta Lekarska mogłaby nas bardzo wesprzeć w akcji błyskawicznego uświadamiania środowiska lekarskiego o konieczności zastosowania się do uchwały NRL i OZZL. WYDANIE NUMERU SPECJALNEGO GAZETY LEKARSKIEJ może okazać się kluczowe dla poparcia i rozpowszechnienia "akcji pieczątka" wśród lekarzy. Czasu jest mało, a Gazeta Lekarska to jedyne medium, które otrzymuje do ręki każdy lekarz - ni
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 162 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.