Apel do Aptekarzy

6
Gratuluję nam wszystkim Mili Koledzy izbowego sukcesu. Zrobiliśmy więc pierwszy krok ku normalności, ale trzeba iść dalej. Czekają nas nie wiadomo jak długie przepychanki z "żondem" i związane z tym niezadowolenie pacjentów. Może spróbujemy jakoś załagodzić skutki ustawowego interregnum. Dla dobra nas wszystkich. Chodzi mi po głowie apel do aptekarzy o zadeklarowaną przez nich wcześniej pomoc w naszej antyrefundacyjnej akcji. 1. O nie utrudnianie pacjentom otrzymania leku na należnych mu zasadach. 2. Pomoc w informowaniu pacjenta o rzeczywistej naturze problemu z ustawą refundacyjną i namawianie do odbioru refundacji u ubezpieczyciela
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 6 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.