Informacja dla pacjentów

39

Wydaje mi się, że byłoby bardzo pomocne dla naszych działań, by pacjentów już teraz wciągnąć do protestu, zanim nadejdzie styczeń 2012. Lep[iej ich mieć po swojej stronie niż przeciw. Dobrze by było w tym miejscu gromadzić pomysły, jak informować i podburzać pacjentów. Ja chcę u siebie wywiesić ten plakat, ściągnięty gdzieś tu z K24. http://konsylium24.pl/photos/0006/5913/PLAKAT_wzor.pdf Obok plakatu wydrukowaną dużymi cz

Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 39 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.