Bojkot recept – co robić w najbliższych tygodniach

209
Uchwalenie bojkotu recept refundowanych przez NRL 2.12.2011 to jedynie wygrana bitwa. Do wygrania całej wojny dużo nam jeszcze brakuje. Dlatego proponuje aby w najbliższych tygodniach: 1. wydrukować w wielu egzemplarzach treść uchwały NRL w sprawie bojkotu http://www.nil.org.pl/__data/assets/pdf_file/0005/23495/Uchwala-Nr-25_11_P-VI-NRL-z-dn.02.12.2011r..pdf i wręczać ją wszystkim znajomym lekarzom 2. informować „nieprzekonanych” kolegów że wszyscy lekarze powinni przestrzegać uchwał samorzadu, a nieprzestrzeganie ich może być powodem wszczęcia postępowania przez Rzecznika Odpowiedzialności Zawodowej: - art 8 ustawy o izbach lekarskich: członkowie samorzadu są zobowiązani stosować się do uchwał organów izb lekarskich, - z art 31 ust 1 pkt 1 ustawy o izbach lekarskich: Okręgowy Rzecznik Odpowiwedzialności zawodowej wykonuje czynności sprawdzające i prowadzi postępowan
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 209 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.