Prosty komentarz...
8
Autor postu: Dr. Kulisz, Texas
"Wymaganie przez wladze polskie od lekarzy okreslenia i sprawdzenia poziomu refundacji lekow dla kazdego pacjenta jest swietna i efektywna (rowniez karygodna) metoda na marnowanie czasu lekarza, zasobow medycznych i pieniedzy. Nie znam realiow finansowych polskiej medycyny ale dam przyklad ktory widzialem jak w Polsce pieniadze sie wyrzuca do smieci: Lekarz spedza z pacjentem 10 minut, wypisuje recepte – 3 minuty, sprawdza do jakiej refundacji jest pacjent uprawniony – 3 minuty. Razem 16 minut z czego 3 sa „biurowe” W ciagu dnia lekarz widzi 40 pacjentow dziennie. Jest to 3 minut
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 8 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.